Інформатика

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
ІТРЕ
Факультет:
УІ
Кафедра:
Радіоелектроніки та електронної техніки (РЕПС)

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інформатика та обчислювальна техніка
Варіант:
3

Частина тексту файла

1.ПОСТАНОВКА ЗАДАЧІ. Одночасно з введенням даних з клавіатури здійснити паралельне їх виведення у файл, аналогічно здійснити введення даних з файлу та виведення їх у вікно. Прізвище, ім’я, побатькові вводити як один рядок. Номер варіанту вводити як рядок, наприклад: Варіат 5. Числові дані можна ввести не з клавіатури, а як типізовані константи. В даному розділі звіту студент повинен навести аналіз даних, ескізи текстового файлу та виведення даних на дисплей. Приклад ескізу текстового файлу(вікна): 2.РОЗРОБКА СТРУКТУРИ ДАНИХ. Позначення Імя Тип Призначення  Назва групи s,d,g,h,S рядок Проміжна,  Номер варіанту   збереження  ПІП   рядка симв.  Числові дані  дійсна Проміжні  Файл даних f текстовий файл Звязок з файлом G.TXT  Колір фону та літер c,w byte Відповідають за збереження кольору фону та літер   3.РОЗРОБКА АЛГОРИТМУ. При розробці алгоритму треба передбачити наступну послідовність дій: призначити файловій змінній файл на диску; відкриття файлу на запис; введення з клавіатури та паралельне виведення даних у файл; відкриття файлу на читання; зчитування даних з файлу та паралельне виведення в задане вікно; закриття файлу.  4.РОЗРОБКА ПРОГРАМИ. program write; uses crt; var f:text; s,d,g,h,k:string; c,w:byte; begin writeln('colir fony'); readln(c); writeln('colir liter'); readln(w); window(1,1,40,10); textcolor(w); textbackground(c); ClrScr; writeln('name of grup :'); readln(s); writeln('namber of variant:'); readln(d); writeln('studen name :'); readln(g); writeln('Po-batkovi:'); readln(h); writeln('Chuslovi dani :'); readln(k); assign(f,'D:\mijdok.txt'); rewrite(f); writeln(f,s); writeln(f,d); writeln(f,g); writeln(f,h); writeln(f,k); close(f); system.Reset(f); while not eof(f) do begin readln(f,s); writeln(s); end; close(f); readln; end. 5.ТЕСТУВАННЯ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ.   Висновок: я виробив практичні навики застосування операторів введення(виведення даних, доступу до файлів, керованого виведення. Ознайомився з операторами write, writeln, readln, read. Міністерство освіти і науки україни НУ «Львівська Політехніка» Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань ЗВІТ З ЛАБОРАТОРНОЇ РОБОТИ №3 НА ТЕМУ «ВВЕДЕННЯ ( ВИВЕДЕННЯ ДАНИХ» з дисципліни «Інформатика та обчислювальна техніка» Варіант №23 Підготував Студент Групи РТ-11 Чепканич Михайло Прийняв: Нестор Н. І. Львів 2009р.
Антиботан аватар за замовчуванням

27.04.2014 02:04

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини